فوت و فن

تدریس در فوت و فن

یکی از دغدغه های بزرگ مدرسینی که دوره آموزشی دانلودی دارند، بحث فروش محصولشان است زیرا تولید یک دوره آموزشی از تخصصی که دارید کار سخت و پیجیده ای نیست و با صرف چند روز زمان و یک گوشی تلفن همراه در محیط خانه انجام شدنی است. تا اینجای کار مدرس نه ریسکی کرده و نه آنچنان هزینه ای متقبل شده است.
در این روش درآمد زایی آنچه که قسمت سخت و پر هزینه ای است بحث فروش محصول تولید شده میباشد و ریسک بسیار بالایی را برای مدرس ایجاد میکند زیرا ممکن است با وجود هزینه های زیاد تبلیغات، نتیجه مطلوب حاصل نشود و مدرس دچار ضرر زیادی شود. و بعضا بسیاری از مدرسین از ترس قسمت فروش دوره آموزشی هیچگاه اقدام به تولید دوره از تخصص خود نمی کنند.
امااا فوت و فن با ایجاد محیطی آسان و امن این دغدغه مدرسین را به طور کامل حل نموده و دیگر مدرسین نباید دغدغه و درد سر های بالای فروش را داشته باشند.
فقط کافیست کسانی که دارای یک مهارتی هستند از تخصص خود یک دوره آموزشی تهیه کرده و آن را به سایت فوت و فن بسپارند تا در اینجا بار ها و بارها به فروش برود و مدرس بدون دغدغه و هزینه و ریسک، یک درآمد غیر فعال همیشگی برای خود ایجاد نماید.

در این قسمت به طور کامل آنچه را که باید برای تهیه و ارسال یک آموزش برای ما انجام دهید شرح داده شده است. شما میتوانید توضیحات را اط طریق لینک زیر در فرمت PDF دانلود کنید.

دانلود PDF (به‌زودی)

تمام قوانین با جزییات کامل برای مدرسین و فروشندگان محصول در این صفحه توضیح داده شده است. ثبت‌نام یا ارسال دوره آموزشی به معنای پذیرش بدون قید و شرط تمام قوانین است. در نظر داشته باشید قوانین برای همه کاربران یکسان بوده و فوت و فن هیچ‌گونه استثنا و خللی قائل نمیشود.

برو به صفحه قوانین مدرسان

دسترسی سریع..