روحانیان

روحانیان

 • هنوز امتیازی دریافت نکرده است!
 • تصویر دوره چگونه به آرامش برسیم از مرتضی روحانیان

  دوره رایگان تکنیک‌های رسیدن به آرامش درونی

  رایگان
  می توانید زندگی خود را تغییر دهید  کیفیت زندگی تان را بالا ببرید احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید می توانید به خود به صلح درونی با خود برسید.
  خرید و دانلود
 • تصویر دوره مهارت نه گفتن و نه شنیدن

  دوره تخصصی مهارت نه گفتن و نه شنیدن

  130,000 تومان
  در مقابل خواسته‌های دیگران نمی‌توانید نه بگویید؟ در گرفتن حق خود یا وصول کردن خواسته‌های مالی خود دچار مشکل هستید؟ آیا فروشنده‌ای به زور لباسی را به شما می‌فروشد؟ در تعارف‌ها و رودربایستی‌ها درگیر تعارف‌های ناخواسته می‌شوید؟ اگر حتی پاسخ یکی از این سوالات مثبت است،‌ مطمئن باشید محصول غیر حضوری و دانلودی « مهارت نه گفتن و نه شنیدن » تغییرات چشم گیری برای شما ایجاد خواهد کرد.
  خرید و دانلود
 • تصویر دوره هفت گام تا آرامش

  دوره آموزشی 7 گام تا آرامش

  69,000 تومان
  آرامش خاطر یکی از مهمترین اهدافی است که همه می خواهند به آن برسند. این وضعیت روحی در دنیایی پر از استرس و فشار از اهمیت بالایی برخوردار است، که آرامش می تواند از سلامت جسمی، روحی و روانی شما محافظت کند. مانند بسیاری از مردم ، ما اغلب مشتاق آرامش و فرار از استرس روزانه، اضطراب و مسابقه مداوم هستیم. ما می خواهیم حداقل برای چند لحظه، بدون نگرانی، ترس و تفکر بی قرار زندگی کنیم. همچنین این عدم آرامش می تواند روابط ما را مختل کرده و تحت تاثیر قرار دهد.
  خرید و دانلود
 • تصویر دوره چرا هیچ چیز من را خوشحال نمیکند

  چرا هیچ چیز مرا خوشحال نمی کند؟

  160,000 تومان
  نقش ارزش هاي فردي در زندگی ما چیست؟ تا حالا شده این سوال ها ذهنتان را درگیر خودش کرده باشد؟ من چه كسي هستم ؟ چرا با وجود اينكه به اهدافم رسيده ام باز هم خوشحال نيستم؟ دوست دارم خودم باشم ولي دنيا، آدمها نمي گذارند؟ مي خواهم چگونه انساني باشم؟ در جواب اين سوالات بايد گفت كه اكثر آدمها فقط به دنبال دستاوردها و اهداف خود هستند تا خوشحال شوند، يعني يك چيزي از بيرون مي تواند آنها را خوشحال كند. تحقيقات روانشناسي مي گويد حتي اگر بهترين ماشين، خانه، مدرك دانشگاهي هم داشته باشيد حداكثر فقط ۱۱۰ روز مي تواني با آن خوشحال باشيد و بعد از آن به دنبال هدف بعدي و بعدي مي رويد تا باز هم احساس خوشحالي را تجربه كنيد البته اين خوشحالي زود گذر است.
  خرید و دانلود
 • تصویر کتاب جادوی سفید

  دانلود کتاب جادوی سفید

  25,000 تومان
  آیا از گذشته از دیگران و حتی خود رنجش دارید که شما را آزار دهد؟ با رنجشها یا کینه هایتان چه کار می کنید؟ آیا از این کوله بار سنگین خسته نشده اید؟ اگر می خواهید رنجشها و یا کینه های خود را رهاکنید و دیگران و خود را ببخشید و احساس آرامش را تجربه کنید پیشنهاد می کنم این فرصت را از دست ندهید و این کتاب را از بخوانید. احتمالا در گذشته خسارتها و آسیب هایی به خود و یا دیگران زده اید اگر احساس کسی را بد کرده اید،به کسی بدهکار از لحاظ روانی و روحانی یا مالی هستید.حتی به حیوانات و یا گیاهان آسیب رسانده ایدو این باعث شده است که در پس ضمیر ناخواداگاه شما یک احساس بد وجود داشته باشد که با خواندن و انجام تمرینات کتاب جادوی سفید از گذشته خود رها شوید و زندگی اکنون و حال را تجربه کنید. بیشترین تحقیق کتاب بر پایه چگونه در آرامش ماندن است دلیل انتخاب این فصل این بود که متوجه شدم آرامش کسب می شود اما ماندگار نیست بنابراین بر روی این موضوع فصلی را تدارک دیده ایم که شما با کسب عادت های جدید بتوانید خود را در آرامش نگاه دارید. ذهن ما با توجه به القائات خانواده،رسانه،اجتماع،مدرسه،معلم و… شرطی شده است و طبق باورهای دیگران فکر و رفتار می کنیم بنابراین خودآگاه نیستیم.در کتاب جادوی سفید چیزی که شما حاصل می کنید رسیدن به خودآگاهی است که بتوانید احساس شادمانی و تجربه های جدیدی از لحظات زندگی خود داشته باشید.
  خرید و دانلود
 • تصویر دوره چگونه اعتماد به نفسمان را افزایش دهیم

  چگونه اعتماد بنفس خود را افزایش دهیم

  350,000 تومان
  خجالت می کشید و نمی توانید حق خود را مطالبه کنید. احساس خود کم بینی می کنید و یا غرور اضافه به خرج می دهید تا احساس خوبی داشته باشید. نمی توانید خود را به همین صورتی که هستید بپذیرید و با خود می جنگیدتلاش می کنید با لباسهای خیلی شیک , ماشین , خانه , مدرک دانشگاهی خود را به معرض نمایش بزارید
  خرید و دانلود