مرضیه شیخی

مرضیه شیخی

 • هنوز امتیازی دریافت نکرده است!
 • آموزش رژیم تعیین جنسیت 2 قلوزایی

  199,000 تومان
  هر زنی میتواند دوقلوهای همسان داشته باشد و سابقه خانوادگی آنها در این کار نقشی نداشته باشد. اگرمیخواهید به روش طبیعی و بدون روش های طبی ومصرف دارو و مواد شیمیایی دوقلو باردار شوید، میتوانید از روش رژیم تغذیه استفاده کنید. در این دوره آموزشی به شما تکنیک های دوقلوزایی، موادغذایی و گیاهان مورد نیاز دوقلویی، مکمل ها و همچنین بهترین حالت رابطه جنسی برای داشتن دوقلو را آموزش میدهیم که می توانید با استفاده از این دوره 2 قلو باردار شوید. مدرس این دوره گام به گام همراه شما می باشد که شما بتوانید از تمام اصول استفاده کرده تا بتوانید 2 قلوزایی را تجربه کنید.
  خرید و دانلود
 • آموزش رژیم تعیین جنسیت پسرزایی

  199,000 تومان
  امروزه بااستفاده از دانش پزشکی، زیست شناسی (بیولوژی) و علم تغذیه، شما میتوانید جنسیت فرزندتان را خودتان انتخاب کنید، این یک واقعیت است. به همین دلیل ما سعی کردیم دوره ای بسازیم که کمک کند که چگونه پسردار شویم. در شرایط ایده آل شانس پسر یادختردار شدن جنین ۵۰ ۵۰ است، بنابراین، رژیم غذایی باید به نحوی انتخاب شود که نه تنها باعث بالارفتن ماده معدنی موردنظر نشود بلکه مقدار املاحی را که باعث جلب اسپرماتوزوئید جنسیت دختر می شود در خون را کاهش دهد. دراین روش برای رسیدن به جنین پسر بالا بودن نسبت سدیم و پتاسیم و کم بودن کلسیم و منیزیوم متابولیسم تخمک و به خصوص لایه خارجی آن را به نحوی تغییر می دهد که اسپرماتوزوئیدهای حامل جنسیت پسر بطرف آن جذب میشود. لازم به ذکر است که در این دوره آموزشی، علاوه بر رژیم غذایی مورد نیاز، تکنیک های پسردار شدن،تعیین زمان تخمک گذاری، پوزیشن و زمان مناسب نزدیکی نیز آموزش داده می شود.
  خرید و دانلود
 • آموزش رژیم تعیین جنسیت دخترزایی

  200,000 تومان
  این که شما مادری هستید که تمایل به دختردار شدن دارید باید بدانید تحقیقات، تاثی رتغییرات در شیوه زندگی مانند انتخاب موادغذایی مناسب برای تولد یک دختربچه را به اثبات رسانده اند. بر این اساس رژیم غذایی نقش مهمی در کنترل جنسیت جنین دارد. برای دختردار شدن باید از برنامه های خاص و روش های قوی کمک بگیرید که ما دراین دوره آموزشی آن ها را به شما معرفی میکنیم که شامل روش کنترل کروموزوم ها، روش اسید خانگی، بایدها و نبایدهای تغذیه ای، موقعیت رابطه جنسی و تکنیک های خاص است.
  خرید و دانلود
 • آموزش رژیم بارداری سریع

  199,000 تومان
  بعد از گذشت مدتی از ازدواج، زوجین تصمیم میگیرند که بچه دارشوند. پس از تصمیم به بارداری خیلی دوست دارند هرچه سریعتر بچه دارشوند. اقدامات لازم برای اقدام به بارداری را انجام می‌دهند. پس از چندبار اقدام به بارداری به دنبال اطلاعاتی هستند تا بتوانند هرچه سریعتر وارد دوران بارداری شوند. بازهم اقدام وامید، اما نتیجه ای حاصل نمی شود! حالا این سوال برایتان پیش می آید که یعنی ما نازاییم؟ پس چرا باردار نمی شویم؟ و هرماه درانتظار مثبت شدن تست بارداری هستند و هیجان وصف ناپذیری برای این داستان دارند. جالب است بدانید چند فاکتور مهم و روش های انجام فاکتور ها هستند که شانس بارداری را افزایش میدهد. برای تسریع بارداری، تخمک گذاری منظم و اسپرم کافی و باکیفیت و رابطه جنسی محافظت نشده نیاز است. مادراین دوره آموزشی،عوامل و راهکارهای سرعت بخشیدن به بارداری که شامل تعیین زمان تخمک گذاری، تغذیه مناسب قبل از بارداری، زمان مناسب نزدیکی، راه های تقویت تخمدان و اسپرم و پوزیشن های مناسب را به شما آموزش می دهیم.
  خرید و دانلود