fereshtehhomayooni

fereshtehhomayooni

 • هنوز امتیازی دریافت نکرده است!
 • تفاوت‌ های اعجاب انگیز زنان و مردان

  200,000 تومان
  عدم اگاهی و دانش افراد در مورد تفاوت‌ های اعجاب انگیز زنان و مردان در زندگی مشترک منجر به وجود آمدن اختلافات زیادی در زندگی آنها شده است. در همین خصوص تحقیقات نشان می دهد که سه چهارم عمر هر انسان صرف ارتباط با بقیه می شود اما فقط ۱۰% انسانهای کره‌ی زمین هستند که بخوبی می توانند با بقیه ارتباط برقرار کنند و چون ارتباطات انسانها با یکدیگر بد هست، دائما در حال جنگ و دعوا با یکدیگر هستند. اگر ما اصول ارتباط با همدیگر و خصوصا جنس مخالف خود را ندانیم وقتی که وارد زندگی مشترک می شویم بشدت به یکدیگر لطمه وارد می کنیم و بعد از آن به نتیجه می رسیم که ما به درد یکدیگر نمی خوریم و از همدیگر جدا می شویم.
  خرید و دانلود
 • تصویر دوره درمان های جنسی

  درمان‌ گام به گام اختلالات جنسی

  378,000 تومان
  انگیزه‌ و میل جنسی همانند سایر انگیزه‌های بنیادین آدمی بخش جدایی ناپذیر ماهیت زیستی، روانی و اجتماعی او را تشکیل می‌دهد و روشن است که کیفیت ارضای این انگیزه نقش بسیار مهمی را در سلامت فرد و اجتماع و دستیابی به ارامش و آسایش را ایفا می‌کند و بسیاری از مشکلات انسان امروزی حاصل عدم ارضای صحیح میل جنسی و ناآگاهی به ابعاد پیچیده‌ی این انگیزه‌ی بنیادین است.
  خرید و دانلود
 • دوره رایگان زندگی در زمان حال

  رایگان
  زندگی همیشه در اینجا و اکنون در حال سپری شدن است. هر تجربه‌ای در زمان حال اتفاق می‌افتد. هر چند که همه‌ی تجارب به آینده یا گذشته‌ی فرد برمی‌گردد، اما همگی می‌توانند در زمان کنونی تجربه شوند. توانایی‌های توجه به گذشته و طراحی برای آینده در بیشتر مواقع برای انسان‌ها ضروری و مفید است، اما بسیاری از مشکلات به این دلیل بوجود می‌ایند که اغلب افراد بیشتر یا در گذشته یا در آینده خود غوطه‌ور هستند و از حال خود غافل می‌مانند.
  خرید و دانلود
 • چگونه زندگی معناداری داشته باشیم؟

  رایگان
  سیاری از انسانها در زندگیِ روزمره‌ی خود دچار یکنواختی، حالتهای غم و ناامیدی و نگرانی و روزمرگی و بی معنایی شده‌اند، چرا که آنها هیج گونه هدفِ خاصی برای زندگیِ خودشان تعیین نکرده‌اند و باری به هر جهت زندگی میکنند.
  خرید و دانلود
 • تصویر دوره آموزشی چگونه مسائل جنسی را به فرزندم آموزش دهم

  آموزش تربیت جنسی کودک و نوجوان

  69,000 تومان
  با توجه به اینکه در جامعه‌ی کنونی تغییرات بسیار زیادی رخ داده است و بیشتر این تغییرات فرهنگی و مربوط ب فضای مجازی و اینترنت می‌باشد و این تغییر بزرگ در ساختار خانواده‌های ایرانی دخل و تصرفاتی بزرگی را ایجاد کرده است که بیشتر این تغییرات منفی بوده است. یکی از بزرگترین دغدغه های خانواده های ایرانی بحث تربیت فرزندانشان می‌باشد که چطور بتوانیم فدزندانمان را درست و خوب تربیت کنیم تا از این موارد منفی ایمن بمانند. همچنین با توجه به استفاده‌ی غیرمفید کودکان از دنیای مجازی، پدیده‌ی بلوغ زودرس و همچنین شیوع پدوفیلیا یا کودک خواهی در جامعه درصدد تولید این پکیج آموزشی با همکاری سایت فوت و فن برامدیم.
  خرید و دانلود
 • آموزش های قبل از ازدواج

  269,000 تومان
  امروزه بسیاری از ازدواج‌ها بر اساس دلایل غلط از جمله بالا رفتن سن، ایجاد تنوع، فرار از تنهایی، فشار جنسی و... رخ می‌دهد و وقتی افراد وارد زندگیِ مشترک می‌شوند متوجه بسیاری از اختلافات در زمینه‌های گوناگون از جمله شخصیت، مزاجِ جنسی، احساسات و... می‌شوند و بعد از مدتی زوجین وارد طلاق عاطفی می‌شوند و حتی گاهی از ازدواج‌ها منجر به طلاق و جدایی می‌شود.
  خرید و دانلود
 • آموزش مهارت های جنسی زناشویی

  298,000 تومان
  اهمیت روابط جنسی نظر دین راجع به روابط جنسی تاثیر فرهنگ بر روابط جنسی تواتر در مقاربت یا تعداد زیاد رابطه جنسی آیا تعداد زیاد رابطه جنسی برای بدن ضرر دارد روابط جنسی در هر جامعه ای بر اساس هنجارهای آن جامعه چگونه است آناتومی جنسی بدن زنان (هورمون ها، قاعدگی، آیا سایز سینه در لذت تاثیر دارد؟) آناتومی جنسی مردان (آیا سایز آلت در لذت تاثیر دارد؟) مراحل پاسخ جنسی آیا انزال و ارگاسم در مردان یکی است؟ روش های ارگاسم در زنان و مردان سکس نرمال (دهانی، واژینال و مقعدی) آیا فیلم های پورن تاثیر آموزشی دارند؟ پیش نوازی و پس نوازی تفاوت های جنسی تنوع در رابطه ی جنسی بهداشت جنسی رابطه جنسی در دوران قاعدگی رابطه جنسی در دوران بارداری پوزیشن های بارداری روش های پیشگیری پوزیشن ها باورهای غلط که مانع از رابطه جنسی می شود نکاتی پیرامون رابطه جنسی
  خرید و دانلود