سما

سما

 • هنوز امتیازی دریافت نکرده است!
 • کلیدهای تربیت کودکان

  100,000 تومان
  تربیت کودک دارای نکاتی است که باید بدانیم. مثلا هنگامیکه ما به فرزند خود به بازار می رویم فرزند ما اسباب بازی ای را که می بیند می خواهد و دوست دارد که آن را بدست اورد. حال اگر والدین کلید تربیت کودک را بلد باشند و آموزش دیده باشند می توانند این رفتار کودک را مدیریت کنند و تسلیم فرزند خود نشوند. حال تصور کنید که والدین هیچ دانش و آگاهی ای راجع به تربیت کودک در زمانها و مکانهای مختلف نداشته باشند، در این صورت چه اتفاقی می افتد؟ ما کودکی پرورش میدهیم که کاملا سلطه گر است و هرچیزی که میخواهد را با زور و گریه و قهر وبه دست می آورد. سوال اینجاست که بسیاری از والدین می گویند که خب چه ایرادی دارد ما نیازهای فرزندمان را تامین می کنیم اما ما به شما می گوییم فرزند شما تا کوچک است نیازهای کوچکی دارد اما وقتی بزرگ شد آیا نیسازهایش در حد همین اسباب بازی های کوچک است یا خیر، نیازها متناسب با سن کودک تغییر کرده و بزرگتر می شود.از طرفی اگر ما تمام امکانات را برای فرزند خود فراهم کنیم آیا فرزند ما انگیزه ای برای پیشرفت کردن را دارد؟
  خرید و دانلود
 • مهارت ارتباط موثر و همدلی

  70,000 تومان
  ارتباط موثر به معنای ابراز احساسات، نیازها و نقطه نظرهای فردی با گوش دادن فعالانه به مخاطب و ایجاد بیشترین رضایت با کم ترین تنش و کشمکش است و برای تقویت آن به مهارت های ارتباطی خاصی نیاز است که از جمله مهم ترین مهارت ها در این زمینه عبارتند از؛ خوب حرف زدن و خوب گوش کردن.
  خرید و دانلود
 • آموزش مهارت خودآگاهی

  59,000 تومان
  خودآگاهی یعنی شناخت ویژگی ها، توانایی ها و نقاط ضعف و قوت خود. امروزه افراد برای معرفی خود به دیگران تنها به ویژگی های کلی و عمومی مثل؛ سن، جنس، نام و نام خانوادگی ، تحصیلات، وضعیت شغلی و خانوادگی و... اشاره می کنند در حالیکه توصیف ویژگی های اخلاقی و رفتاری خود برای دیگران برایشان کاری بس دشوار است و گاهی حتی خود افراد از این ویژگی ها در مورد خودشان آگاه نیستند. زمانیکه فرد تصویرتاریک و مبهمی از خود دارد ، در واقع شناخت واقعی از خود نداشته و با خود در کشمش است و هر لحظه تحت تاثیر محیط و اطرافیان است در نتیجه نیروهای بیرونی هستند که شخصیت فرد را شکل میدهند در اینصورت فرد از بسیاری از ظرفیت ها و توانایی های خود غافل می ماند و بسیار شکننده می شود و مدام در حال تغییر است به همین جهت شکست های مکرر را تجربه می کند. شناخت خود می تواند فرد را در رویارویی با مشکلات و مسائل زندگی کمک کند و باعث شناخت بیشتر نسبت به خود ، خصوصیات، اهداف ، نقاط ضعف و قوت و احساسات و هویت خود بشود. مطالعات نشان داده ضعف در خودآگاهی با بسیاری از بیماری ها و آسیب های روانی_ اجتماعی همراه است. نقطه ی شروع این مهارت ، شناخت خود بعنوان فردی منحصر به فرد است که برای این کار باید نسبت به شایستگی ها، توانمندی ها و نیروهای بالقوه ی خود شناخت پیدا کند و یکی از نتایج مهم خودآگاهی ، عزت نفس در فرد است. با فراگیری فعالیت های بیان شده در این دوره شما می توانید به شکل گیری مهارت خودآگاهی در فرزندانتان کمک کنید و فردی خود آگاه تربیت کنید.
  خرید و دانلود