فوت و فن | آموزش آنلاین

قدرت کائنات چیست؟

قدرت کائنات

قدرت کائنات چیست؟

هر چیزی که در جهان هستی در آسمان و زمین وجود دارد را کائنات گفته و  تمام انرژی‌های حاضر در جهان هستی را قدرت کائنات می‌نامند. همه انسان‌ها، نباتات، حیوانات، ستارگان، ماه و  خورشید و ستارگان، کهکشان، آسمان و…جزئی از کائنات محسوب می‌شوند. کائنات این قدرت  را دارند که ما را به تمام اهداف و خواسته هایمان برسانند، یعنی ما می‌توانیم با قدرت کائنات به هر چیزی که واقعا بخواهیم در این دنیا برسیم.

در نتیجه ما در لحظه ای هستیم که باید راهی برای فعال کردن این قدرت های عمیق پیدا کنیم تا بتوانیم رابطه غنی تر و عمیق تری با جهان داشته باشیم.

در وجود هر  انسان یک موجود قرار دارد.

این قدرت کائنات کلیه عملکردهای بدن شما را کنترل و هماهنگ می کند که درواقع همان  ذاتاً درونی شماست.

اگر این توانایی را کسب کنید که ساکت شده و به ندای این ذات درونی گوش دهید ، می تواند شما را در مسیر خود هدایت کند. درواقع همچون یک  نیروی متحرک  است که  عظمت بالایی دارد.

قدرت کائنات در همه زمان ها و در همه مکان ها وجود دارد اما به مقدار مناسب. دانش این قدرت بسیار فراتر از آن چیزی است که می توانیم با اندیشه انسانی خود در نظر بگیریم.

 

مراحل  دستیابی به قدرت کائنات:

 

  • ذهن خود را به سمت آگاهی سوق دهید. ناظر دنیای خود شوید. برای نگاه کردن به آسمان ، گوش دادن به صدای پرندگان ، و احساس آفتاب بر روی پوست شما ، نکته ای بیان کنید. هر کاری انجام می دهید ، تمام توجه خود را بر روی آن معطوف کنید. .
  • ساز خود را تنظیم کنید. روی فرکانس خود ضربه بزنید. نشان دهید که انرژی منفی دارای فرکانس کمی است ، بنابراین در بالا بردن ارتعاشات خود از طریق افکار مثبت متمرکز شوید و تجارب شادی داشته باشید.
  • وضوح را پیدا کنید. برای رسیدن به خواسته خود باید بدانید که چه می خواهید. وقت خود را در تفکر ساکت بگذرانید تا آنچه در قلبتان است را بشنوید.
  • متعهد باشید. به عهد هایی که با خود میبندید پایبند و متعهد باشید
  • کتاب بخوانید. برای درک بهتر زمینه وجود خود و قدرت کائنات ، آثار متفکران روشنگری مانند عیسی ، بودا ، افلاطون ، سقراط ، ارسطو ، گاندی ، دکتر مارتین لوترکینگ ، جونیور و رالف والدو امرسون را بخوانید . همچنین متفکران معاصر در فیزیک مدرن مانند فریتوف کاپرا و دیگران را بخوانید. مهم نیست که در چه قرن و سنی زندگی میکنید .حتی اگر به خوبی متوجه مطالب این کتاب ها نشوید؛ اما ذهن شما را باز میکند و سوالات خوبی برایتان به ارمغان می آورد، سوالاتی که شما را به درک جهان و قدرت کائنات سوق می دهد.
  • انتظار بهترین ها را داشته باشید. با انتظار برای دریافت آنچه می خواهید ایمان خود را به جهان نشان دهید.

پس همیشه چیزهای خوب بخواهید تا بهترین ها نصیبتان شود.

  • در کارهایتان آرامش و صبر و اطمینان خرج دهید .

 

3 نکته برای کمک به وارد کردن قدرت کائنات در زندگی  

 

آخرین باری که احساس رهایی و اطمینان کردید، کی بود؟

چه زمانی به آینده خود فکر کرده اید و واقعاً احساس آزادی کرده اید ؟ به این صورت که به هر جایی بروید و هر  کاری که می خواهید انجام دهید و کاملاً خودتان باشید؟

بسیاری از ما به چنین زندگی با کیفیتی شبیه رویا نگاه می کنیم و  تصور می کنیم فقط در خیالات همچین زندگی وجود دارد.

اما باید بدانیم در جهان اطراف ما و حتی درون خود ما قدرتی است که می تواند احساس ترس و وحشت  یا اطمینان و آزادی را برایمان به وجود آورد.

شاید تعجب آور است  که بدانیم ما از قبل توانایی استفاده از این قدرت را داشتیم ، حتی اگر این قدرت بسیار عظیم باشد.

این قدرت، همان قدرت کائنات است که اساس جهان را تشکیل می دهد.

در اینجا 3 نکته برای کمک جهت ورود قدرت کائنات به زندگی  آورده شده است.

قدرت کائنات

نکته 1: بدانید که همه چیز در تعادل است.

وقتی زندگی شما آشفته است و احساس می کنید همه چیز به هم ریخته، بدانید که در جایی دیگر دریچه ای بهتر به رویتان در حال باز شدن است.

مواردی که ممکن است باشد که قبلاً در زندگی شما بوده اما در حال حاضر  دیگر وجود ندارد یا اهمیت خود را از دست داده.گاهی ممکن است تجربه کنید که اطرافیانتان زندگی شما را ترک می کنند ، لوازم خانگی خراب می شود ، سفرها لغو می شوند و….در آن لحظه این حس به سراغ شما می آید که اتفاقات ناگوار دست به دست هم داده تا یکباره شمارا به هم بریزند. اما صبر کنید!

به جای اینکه زندگی خود را از هم پاشیده و همه چیز را در هم ریخته ببینید – با اتفاقات جدید همسو شوید که نتیجه این همسویی اتفاقات زیبایی را برایتان به ارمغان می اورد.

نکته 2: سپاسگذار باشید

دنیا حیرت انگیز است.

چیزهای جذاب بسیاری در مورد دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم وجود دارد؛ مانند کهکشان ها و اتم ها و سیستم های پیچیده بدن موجودات و….

ما هرگز به این فکر نمی کنیم که جهان چقدر پیچیده است یا اینکه همه چیز با هم چگونه کار می کند. به همین دلیل سپاسگزار بودن از زندگی خود و همه اتفاقات اطرافمان در زندگی بسیار مهم است.

لازم نیست که حتما بفهمید همه چیز چگونه کار می کند، تنها سپاسگذاری کافی است .

نکته 3: شما مهم هستید

شما مهمترین فرد هستید. زیرا بر خوشبختی ، زندگی ، آینده خود کنترل دارید و این شما هستید که انتخاب می کنید چقدر  می توانید موفق باشید.

شما باید انتخاب کنید که چگونه زندگی خود را ادامه خواهید داد، انجام چه کاری  شما را خوشحال می کند.

 

با انجام این سه کار ، قدرت کائنات در طول مسیر و فرصت ها تا تحقق رویا ها  به شما کمک می کنند.

منبع

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.