فوت و فن | آموزش آنلاین

زندگی بهتر با جذب افکار مثبت

جذب افکار

 جذب افکار

قدرت ذهن مانند آهنربا است ، می تواند برخی از وقایع ، شرایط و افراد را به زندگی ما بکشاند و دیگران را دفع کند.

ذهن شما می تواند آهنربای موفقیت و یا آهنربای شکست باشد که  به نحوه استفاده و نوع تفکر شما بستگی دارد.

به افراد اطراف خود فکر کنید. برخی از آنها در زندگی خود با حوادث و شرایط خاصی روبرو شده اند ویا تجربه های مختلفی را پشت سر گذاشته اند. بعضی از آنها اهداف را به راحتی تحقق بخشیده اند، در حالی که دیگران برای تحقق اهداف مشابه مجبور به مبارزه بودند. و برخی دیگر نیز هیچ هدفی را محقق نکردند.

گاهی اوقات می بینید که افراد موقعیت های مثبت را جذب می کنند و گاهی اوقات موقعیت های منفی.

جذب افکار

چرا این اتفاق می افتد؟ علت چیست؟

ذهن شما اگر مثبت بیاندیشد یک آهنربای موفقیت است و اگر آن را با تردیدها ، ترس ها و افکار منفی پر کنید ، آهنربای مشکلات و شکست است.

ذهن مانند یک آهنربا برای موفقیت و شکست است که به جذب افکار می پردازد.

این  آهنربا بسیار قدرتمند است که از افکاری که به آن ها  فکر می کنید تشکیل شده و این افکار مانند جریان های مغناطیسی هستند.

اگر درباره برخی از رویدادها یا اقدامات، مثبت فکر کنید در نتیجه نتایج مثبتی کسب می کنید. اگر افکار منفی را در ذهن خود نگه دارید ، نتایج منفی را در زندگی خود جذب می کنید.

 

شما آنچه را که مرتباً درباره آن فکر می کنید به زندگی خود جذب می کنید. این بدان معنا نیست که هر فکری تحقق می یابد. بیشتر افکار ضعیف هستند و به اندازه کافی تکرار نمی شوند تا قدرت کافی کسب کنند و اثر خود را بگذارند.

افکار ضعیف ، مانند یک آهنربا ضعیف ، به سختی جذب میکنند.

حتما تا کنون روش کار آهن ربا و نحوه جذب اجسام فلزی توسط آن را دیده اید. یک آهن ربای قوی و بزرگ اجسام بزرگتری را نسبت به یک آهنربای ضعیف و کوچک جذب می کند.

آهن ربا یک ویژگی عجیب دیگر نیز دارد. یک طرف آهنربا جذب میکند ، و طرف دیگر دفع.

آهنربا هر آنچه از آهن ساخته شود را به سمت خود می کشد ، مهم نیست که این یک شی مفید است یا ناخواسته.

ذهن نیز به همان روش عمل می کند. با توجه به تفکراتی که به آن می اندیشید ، موقعیت ها و حوادث مثبت و منفی را در زندگی شما جذب می کند.

 

ذهن نیز مانند آهن ربا هم میتواند به جذب افکار یا دفع افکار بپردازد. اگر باور ندارید که می توانید یک کار خاصی را به سرانجام برسانید ، در واقع شما آن را دفع خواهید کرد. در اینجا شما یک قدرت مغناطیسی ایجاد می کنید که هدف مد نظر را از شما دور کند.

افکاری که در بر گیرنده بی کفایتی ، ضعف ، ترس و حقارت باشند نیرویی دفع کننده ایجاد می کند. گویی شما در حال ایجاد بادی هستید که می وزد و مانع از رسیدن برخی چیزها به شما می شود.

فعال کردن آهنربا ذهن شما

روش های مختلفی وجود دارد تا ذهن و افکار خود را با قدرت مغناطیسی شارژ کرده و آنها را به یک آهنربا موفقیت تبدیل کنید.

تمایل بالا ، تمرکز و ایمان چند ماده مهم برای تزریق قدرت به افکار شما هستند.

بسیاری از موارد ذکر شده قدرت مغناطیسی ذهن  را ناخودآگاه فعال می کنند،بدون آن که شما اطلاع پیدا کنید .این همان چیزی است که باعث موفقیت برخی افراد و یا  شکست برخی دیگر می شود.

 

وقتی قوانین قدرت ذهن را بدانید می فهمید چگونه از قدرت مغناطیسی ذهن استفاده کنید و می توانید قدرت مغناطیسی ذهن خود را به روشی آگاهانه فعال کنید.

 

تجسم مکرر آنچه می خواهید ، همراه با تفکر متمرکز ، آرزو و ایمان  انرژی قدرتمندی را آزاد می کند.

 

سعی کنید از افکار خود آگاه باشید ، فقط افکار سازنده را انتخاب کنید و مرتباً آنها را تکرار کنید. سپس خواهید دید که قدرت مغناطیسی ذهن شما در همان زمینه هایی که مورد نظر شما است پیش می رود.

 

آنچه مغناطیس ذهنی شما جذب می کند را انتخاب کنید

شما می توانید با قدرت جذب مغناطیسی ذهن خود ، افراد ، شرایط ، وقایع ، دارایی ها یا سبک زندگی خاصی را جذب کنید.

مراقب باشید فقط به آنچه واقعا می خواهید فکر کنید.

وقتی نگرانی ، ترس و تردید در ذهن شما ایجاد می شود ، توجه خود را به سمت موضوعات مثبت معطوف کنید.ذهن خود را در برابر افکار منفی افراد دیگر محافظت کنید.فقط بر آنچه برای شما و دیگران مفید است تمرکز کنید و مراقب باشید از این قدرت فقط برای اهداف خوب استفاده کنید.سعی کنید مثبت فکر کنید و انتظار موفقیت را داشته باشید ، مهم نیست که چه تعداد مشکل یا موانع پیش روی شماست.

به وضوح در ذهن خود تصور کنید که می خواهید به چه چیزی دست پیدا کنید و این افکار را اغلب تکرار کنید.

احساس کنید و باور کنید که ذهن شما می تواند مانند یک آهنربا جذب شود.

به یاد داشته باشید ، آنچه را که مکرراً و با دقت ، با توجه و احساس در مورد آن فکر می کنید  به زندگی خود جذب می کنید. این جذب می تواند هر چیز مادی یا معنوی باشد.قدرت جذب یک قدرت جهانی است که در همه جا و در همه چیز خود را بروز می دهد، جهان را به هم نزدیک می کند و افکار را تجلی می بخشد.

 

این قدرت ، بخشی از قانون جذب و تجسم خلاق است ، نیروهایی که افکار را به واقعیت تبدیل می کنند.

 

 منبع:

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.